Dom ProduktyNon Woven Cutting Machine

Duża maszyna do cięcia włókniny o dużej prędkości z nożem okrągłym

Certyfikaty
dobra jakość Maszyna do nawijania dziurek na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do nawijania dziurek na sprzedaż
Opinie klientów
Japońscy klienci do planu produkcji firmy, aby kupić bardzo zadowolony, mokry linii produkcyjnej i działa do tej pory.

—— język japoński

Japońskie zamówienia klientów na produkcję wacika, bardzo zadowolone z jakości sprzętu produkcyjnego.

—— język japoński

Zakup maszyny do składania arkuszy Rosyjscy klienci, zadowoleni z procesu produkcji, kupują sprzęt po kolei.

—— Rosyjski

Klienci z Indii kupują urządzenia do falcowania i pakowania nietkanych tkanin, są bardzo zadowoleni z naszej profesjonalnej obsługi klienta.

—— Indie

Im Online Czat teraz

Duża maszyna do cięcia włókniny o dużej prędkości z nożem okrągłym

Chiny Duża maszyna do cięcia włókniny o dużej prędkości z nożem okrągłym dostawca
Duża maszyna do cięcia włókniny o dużej prędkości z nożem okrągłym dostawca Duża maszyna do cięcia włókniny o dużej prędkości z nożem okrągłym dostawca Duża maszyna do cięcia włókniny o dużej prędkości z nożem okrągłym dostawca Duża maszyna do cięcia włókniny o dużej prędkości z nożem okrągłym dostawca Duża maszyna do cięcia włókniny o dużej prędkości z nożem okrągłym dostawca

Duży Obraz :  Duża maszyna do cięcia włókniny o dużej prędkości z nożem okrągłym

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jiaxing City, prowincja Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Qixing
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: QX-R (2500)

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjowane
Cena: negotiated
Szczegóły pakowania: Pakowane w drewniane skrzynie
Czas dostawy: 20-30 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1 + 1 + na 30
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Modelu: QX-R (2500) Urządzenie tnące: Cięcie nożem tarczowym
Tryb nawijania: Specjalne pneumatyczne urządzenie kompresujące, technologia i przewód domowy Cięcie surowca: tkanina typu spunlace, włóknina itp
Użyj mocy: Zaimportowany silnik Szybkość produkcji: W zależności od materiału
Waga: Ciężar właściwy w zależności od konfiguracji maszyny Prędkość: 50-150 / min

Duża maszyna do cięcia włókniny o dużej prędkości z nożem okrągłym

2,5 metrowa ściereczka z grubej wody, tkanina z wiązaniem, automat do cięcia, tkanina z tkaniny przewijającej

Opis:

Aby zapewnić stabilność, szybkość i efekt segmentacji maszyny do cięcia i cięcia, aby konkurować z Tajwanem. Sprzęt do cięcia i przewijania może być ściereczką z wodą, ściereczką drzewną, ściereczką, ściegiem igłowym, ściereczką rozdmuchiwaną, tkaniną wiążącą, tkaniną wiązaną, takimi jak cięcie i schludne bez użycia lampy błyskowej, ta maszyna służy do obróbki rdzeniowej lub bezrdzeniowy, rolowany, lekki sprzęt do inspekcji ścierek, cięcie, liczenie, zwijanie w tym samym czasie, zgodnie z życzeniem klienta zmiana różnorodnego wyposażenia, produkcja może również zapewnić klientom różne sposoby walcowania, zwijania, magnetyczne napięcie proszku sterowanie, kontrola napięcia w poziomie, przenośnik taśmowy, kontrola napięcia sterowania serwo, aby dostosować się do wszystkich wymagań produkcyjnych, osiągnąć najlepszy efekt cięcia.

Cechy:

1. Odwijanie sprzętu, sprawdzanie skrzyni ładunkowej, cięcie wzdłużne, liczenie i nawijanie jednocześnie. Powierzchnia końcowa jest schludna i schludna.


2. szerokość drzwi maszyny 3500 mm, maksymalna średnica 1200 mm


3. umieścić oryginalną tkaninę z synchronicznym systemem przenoszenia pojedynczego bębna, rolką odwijającą rozprężania się gazu, rolką odwijającą o średnicy 350 mm i stosując stateczną stabilność rolek.


4. Prędkość maszyny można ustawić na 150 metrów na minutę (w zależności od charakterystyki stałej prędkości tkaniny).


5. urządzenie do nawijania z całym urządzeniem do regulacji ciśnienia spalin, oba końce przesuwu liniowego w górę i w dół, równoległy wałek do pozycjonowania rzędu zębów, pneumatyczne nawijanie wału, średnica bębna nawijającego 350 mm (1 sztuka z rolką nośną, 1 rolka galwanizacyjna) .


6. szerokość cięcia można regulować w pewnym zakresie, maksymalna średnica gotowego produktu wynosi 1200 mm (w ramach regulowanej 1200 mm).


7. urządzenie jest wyposażone w 13 wysokiej precyzji wałek ze stopu aluminium ze zmarszczką podmuchu, urządzenie rozładowujące, bezstopniowa regulacja prędkości, prędkość cięcia i przewijania, liczenie, nóż tnący 5 zestawów linii gazowej.


8., wykorzystanie tajwańskiej produkcji pneumatyczne nożem pneumatycznym, lewy i prawy można swobodnie regulować, dostosować szerokość cięcia, wygodne i elastyczne.


9., cała maszyna wyposażona w 6 cylindrów, cała rama maszyny wykonana jest z blachy stalowej o grubości 40 mm, w której rama odwijania ma około 1500 mm * 2000 mm wysokości, korytarz inspekcji tkaniny ma około 1500 mm szerokości, a część odbierająca to około 1500 mm * 2000 mm. wysoki


10 maszynowa moc elektryczna 13,5KW, programowanie PLC, ekran dotykowy (10 cali), kontrola połączenia, system serwo, który stosuje serwo 5,5KW serwo-odwijanie i zwijanie serwomechanizmu za pomocą 7,5KW marki "Taiwan Xinjie", ekran dotykowy i Tajwańska marka "Willen", specyfikacja części elektrycznych jest rozsądna, bezpieczna i uporządkowana oraz prosta w obsłudze.


11. kontrola naprężenia przyjmuje 100 kg serwo napinacza, serwa odwijania i przewijania są wyposażone w przekładnię ślimakową przekładnię ślimakową.


12. ściany jest trwale połączony z międzynarodową formą stalową, obróbką antykorozyjną powierzchni, wszystkie płyty fundamentowe maszyny muszą wykonywać obróbkę farby antirust, precyzję spawania ramy, wspierać odpowiednie zbrojenie, a cała część przekładni przyjmuje synchroniczną transmisję pasów, aby zapewnić stabilną pracę maszyna.


13. Standardowe śruby, główne składniki krajowych wysokiej jakości 45 # ze stali i sześć kątowych śrub, produkty łatwe do wywoływania skutków zdrowotnych składników przy użyciu materiałów ze stali nierdzewnej.


Firma zapewnia również różne odwijanie i przewijanie, magnetyczne sterowanie napięciem proszku dla klientów, sterowanie krzyżową siłą naciągu, sterowanie napięciem taśmy przenośnika, sterowanie serwo i inne metody, w celu dostosowania do różnych wymagań produkcyjnych, w celu uzyskania najlepszego efektu cięcia.


Obecnie podobny sprzęt w tej samej branży, niezależnie od jakości produkcji lub wskaźników technicznych, nie może się równać z naszą fabryką.

Szczegóły kontaktu
Jiaxing Ruixing Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. chu

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)