Dom ProduktyMaszyna do składania tkanin

Serwonapęd Składarka z włókniny z dużą prędkością, w pełni zautomatyzowana

Certyfikaty
dobra jakość Maszyna do nawijania dziurek na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do nawijania dziurek na sprzedaż
Opinie klientów
Japońscy klienci do planu produkcji firmy, aby kupić bardzo zadowolony, mokry linii produkcyjnej i działa do tej pory.

—— język japoński

Japońskie zamówienia klientów na produkcję wacika, bardzo zadowolone z jakości sprzętu produkcyjnego.

—— język japoński

Zakup maszyny do składania arkuszy Rosyjscy klienci, zadowoleni z procesu produkcji, kupują sprzęt po kolei.

—— Rosyjski

Klienci z Indii kupują urządzenia do falcowania i pakowania nietkanych tkanin, są bardzo zadowoleni z naszej profesjonalnej obsługi klienta.

—— Indie

Im Online Czat teraz

Serwonapęd Składarka z włókniny z dużą prędkością, w pełni zautomatyzowana

Chiny Serwonapęd Składarka z włókniny z dużą prędkością, w pełni zautomatyzowana dostawca
Serwonapęd Składarka z włókniny z dużą prędkością, w pełni zautomatyzowana dostawca Serwonapęd Składarka z włókniny z dużą prędkością, w pełni zautomatyzowana dostawca

Duży Obraz :  Serwonapęd Składarka z włókniny z dużą prędkością, w pełni zautomatyzowana

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jiaxing City, prowincja Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Qixing
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: QX-RF1

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjowane
Cena: negotiated
Szczegóły pakowania: Pakowane w drewniane skrzynie
Czas dostawy: 20-30 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / P
Możliwość Supply: 1 + 1 + na 20
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Modelu: QX-RF Składany rozmiar: Produkt 100-900mm, konfigurowalny składany rozmiar produktu
Składane urządzenie: Precyzyjny proces cięcia drutu Metoda składania: n, w Fold, fold, Fold Shaped Folding
Program kontrolny: Kontrola prędkości konwersji prędkości Użyj mocy: Silnik krokowy
Ustawienia parametru: Interfejs człowiek-maszyna Szybkość produkcji: 300-600 / min
Moc: 50hz 3,5-6,5kw 380v Waga: Około 2200 kg masy w zależności od konfiguracji urządzenia

Maszyna do pakowania w folię SS szerokie Auto przyjazne dla środowiska

Opis:

Sprzęt o innowacyjnym designie wielofuncyjnej maszyny falcującej, z kompletem wtyczek, mobilnym systemem noży tnących, jest pierwszym domowym. Sprzęt przyjmuje pneumatyczną liczbę urządzeń do liczenia, z dodatkowym i ujemnym urządzeniem do przewodzenia szmatką. Narzędzie do cięcia importuje, trwale i nie jest łatwe do ogrzania, i wyposażone w automatyczne urządzenie szlifierskie, zapewnić dokładność gotowego produktu. Od transportu surowca - składanie - cięcie - liczenie i ukończenie automatycznego zakończenia.

Specyfikacja:

Model

QX-RF1

Składany rozmiar

Konfigurowalny składany rozmiar produktu

Składane urządzenie

Precyzyjny proces cięcia drutu

Metoda składania

n, w Fold, Fold, Fold Shaped Folding, można dostosować

Program kontrolny

Kontrola prędkości konwersji prędkości

Użyj mocy

Silnik krokowy

Ustawienia parametru

Interfejs człowiek-maszyna

Szybkość produkcji

300-600 / min

Wielkość opakowania

W zależności od konfiguracji, modeli i zestawu

Moc

50hz 3,5-6,5kw 380v

Waga

Około 2800 kg

Cechy:

Szerokość urządzenia składającego 1.250 mm: długość 3,6 metra, szerokość 0,9 metra, wysokość 1,7 metra.


2. Własności mechaniczne: A. do przyjęcia spójnego trybu pracy, od składanych surowców, cięcia, automatycznego liczenia i cięcia brzeszczotu składane tnące gotowe produkty, zgrabne nacięcie, po lewej i prawej równej długości, importowane trwałe niełatwe gorączka, wyposażona w automatyczne urządzenie do ostrzenia noży, wysyłanie gotowego produktu na dwurzędowe równoległe C. elektroniczne urządzenie liczące, może być dowolnie ustawiane każde opakowanie pakietowe wymagana liczba arkuszy, szmatką każda belka między wygodną D. wysokością drabiny typowej niska prędkość lub duża prędkość może być zmienną bezstopniową prędkością, wysoką stabilnością, F. metoda składania papieru przyjmuje złożoną płytę i papier składany na nóż, regulowany po zwinięciu transformacji, jak pokazano na rysunku pokazanym w zakładce n, m, Z, W, 1/4.


3. Stół roboczy urządzenia, aby wytrzymać pogrubienie płyty. Pilarka taśmowa z produkcją odlewów z żeliwa i technologia obróbki powierzchni kół, specjalna zewnętrzna tkanina do redukcji hałasu i do odgrywania roli w zapobieganiu zanieczyszczeniom, stabilnym cięciu, nożu do cięcia nie działa.


4. Papier zamontowany na stojaku ogonowym przy instalacji urządzenia do przenoszenia synchronizacji szerokim paskiem i kontrola napięcia. Płyta uszczelniająca z zastosowaniem procesu natryskiwania. Rama Longmen dzięki uniwersalnemu pozycjonowaniu łożysk.


5 Prędkość produkcji: 250 mm składanie 500-600 filmu na / dół / min (w zależności od materiału papieru), zgodnie z naprężeniem papieru, maszyna może dostosować rozmiar papieru dwa naprężenia, w celu zapewnienia składanie gotowego rozmiaru.


6. Składanie maszyny składane i wymagające podwyższenia, materiał z wysokiej jakości stali krajowej 45 #, hartowanej twardości HB220-280 stopień twardości powierzchniowej chromu; południk spinaczy do papieru w procesie cięcia, sklejka z wysokiej jakości stali nierdzewnej, pęknięcie musi być gładkie bez szwu. Nóż z papieru zaciskowego i uchwyt do ciasnego pasowania, wykonanie wyśmienite, nie luźne. Disc przyjmuje pręt gwintowany, aby dostosować odchylenie papieru, może przekształcić różne metody składania. Ogon jest zaopatrzony w papier z podwójnym stentem stałym, stabilny posuw, odchylenie jest małe, a drugi za pomocą nowego sposobu usuwania, a demontaż jest wygodny i łatwy w użyciu.


7. Materiały do ​​mocowania łożysk wykonane z wysokiej jakości stali 45 # wykorzystują łożyska wysokiej jakości. Konfiguracja stojaka tylnego do szerokiej synchronicznej skrzyni biegów. Z automatycznym ostrzem nożowym i automatycznym urządzeniem zliczającym. Uwaga: (zmniejszyć głos A. count, B. pałąk składany poniżej zwiększenia krzywizny suwaka, zmniejszyć dźwięk, C. składany drążek przed rolką transportową użyć podwójnego transportu, ustawienie górnego biegu, poprawić stabilność składania; D. przez urządzenie typu "pull" wygodna jest operacja zmiany narzędzia, np. układanie i wygląd konsoli ze stali nierdzewnej w porównaniu z oryginalną piękną specyfikacją okablowania elektrycznego jest uzasadnione, F. wyposażone w importowany nóż z cięciem).


8. Powierzchnia maszyny i zbiornik wykonane są z blachy nierdzewnej, nóż do koryta o długości końcowej 0,8 metra. Składana maszyna składana, płaska, gładka, standardowy rozmiar. Materiały łożyskowane przez krajowe wysokiej jakości 45 # stalowe chromowanie powierzchni.


9 Sprzęt z konwersją częstotliwości, łączna moc 3,5 kilowatów, specyfikacja okablowania elektrycznego jest rozsądna, piękna, łatwa w obsłudze.


10. Cały stelaż maszynowy ze stalową formowaną wtryskowo powierzchnią, obróbka za pomocą rdzy na powierzchni, wszystkie płyty fundamentowe maszyny muszą wykonywać obróbkę antykorozyjną, zgrzewanie ramy jest dokładne, stent odpowiedniego wzmocnienia, koło pasowe, przekładnia zębata stożkowa i cała część przekładni, dokładność centrum, przekładnia jest głównie podzielona na części, łatwa do dostosowania luka. Aby zapewnić stabilną pracę urządzenia.


11. Standardowe elementy złączne stosowane we wszystkich śrubach sześciokątnych i wysokiej jakości stalach krajowych 45 #. Na gotowym produkcie łatwo jest spowodować wpływ części są wykonane z materiałów ze stali nierdzewnej. Maszyna wszystkie galwanicznie podzielone są na wtórne galwanizowanie, gładkość jest dobra, aby zapewnić gładkość dla wszystkich części maszyny, stopień odporności na rdzę, sprzęt II lata nie rdzewieje, rozwarstwienie.


12 Długookresowa charakterystyka sprzętu dla różnych wskazówek technicznych dotyczących papieru.

Szczegóły kontaktu
Jiaxing Ruixing Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. chu

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)